Mikuláš a Alica v krajine zázrakov

Do galérie Mikuláš a Alica v krajine zázrakov boli pridané fotografie.

Aj tento rok k nám zavítal Mikuláš. Spolu s Alicou v krajine zázrakov sa nám postarali  o príjemnú atmosféru. Aby mohli byť Vianoce, detičky pomáhali riešiť Alice rôzne úlohy, lebo sama by to nezvládla.

Pre Mikuláša si všetky deti pripravili milé básničky a on ich odmenil balíčkom. V očkách im žiarili iskričky šťastia. ĎAKUJEME.

Profesor HOKUS POKUS

Do galérie Profesor HOKUS POKUS boli pridané fotografie.

Dňa 25.11.2019 do našej škôlky zavítal profesor HOKUS POKUS, ktorý predstavil svoje chemické pokusy a aktívne zapájal deti do programu. Asistovali mu pri fúkaní balóna pomocou octu a sódy bikarbóny, vytvorili pastu pre slony, zisťovali podmienky horenia ohňa a veľa iného. Samozrejme nechýbala zábava ako tanec a spev, čo vytvorilo perfektnú bodku predstavenia.

Čisté zúbky nebolia

Do galérie Návšteva dentálnej hygieničky boli pridané fotografie.

Pani dentálna hygienička nám porozprávala všetko dôležité o zúbkoch. Vyskúšali sme si správnu techniku čistenia zubov na modely, ktorý vyzeral ako naozajstné zuby. Dozvedeli sme sa čo je pre naše zúbky škodlivé a čo naopak prospešné a dostali sme aj darčeky v podobe zubnej pasty a kefky.

Posedenie so starými rodičmi

Do galérie Posedenie so starými rodičmi boli pridané fotografie.

Dňa 25.10.2019 sme pozvali do našej škôlky starých rodičov. Detičky nevedeli vydržať, kedy vystúpia s krátkym programom. Na spoločne strávené chvíle si odniesli fotografie vo vlastnoručne vyzdobených rámikoch, ktoré im pripomenú čas strávený s vnúčatami. ĎAKUJEME za účasť.

Farebný týždeň

Do galérie Farebný týždeň boli pridané fotografie.

Farbičkami tromi,

farbí jeseň stromy.

Maľuje a ráta: žltá, hnedá, zlatá,...

Aj naše detičky v MŠ sa v októbri obliekli do farieb.

Kváskovanie

Do galérie Kváskovanie boli pridané fotografie.

Ďakujeme tete Katke, ktorá nám prišla porozprávať ako sa vyrába chlebík. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavého. Detičky si umiesili vlastný chlebík, ktorý nám tety kuchárky upiekli. Chutil výborne.

1. týždeň v MŠ

Do galérie 1. týždeň v MŠ boli pridané fotografie.

Vítame Vás v našej škôlke!

Aj tento začiatok školského roka pribudli do našeho kolektívu nové detičky, aj keď ich nebolo veľa. Adaptáciu zvládli veľmi dobre, zapájajú sa s radosťou do všetkých aktivít. Tešíme sa, že sa im tu páči.

Simsala

Do galérie Simsala boli pridané fotografie.

Tento rok k nám opäť zavítala Simsalasa, na ktorú sme sa veľmi tešili. Oboznámila nás so SVETADIELMI, ich obyvateľmi a zvieratkami, ktoré tam žijú. Detičky ju doprevádzali hudobnými nástrojmi a samozrejme si aj zatancovali. Z predstavenia si všetci odnášali veselú náladu, nové zážitky a malý darček. Veríme, že sa ešte uvidíme.

Farma pod Gaštankou

Dňa 15.6.2018 sme uskutočnili výlet do Modry na Farmu pod Gaštankou. Hoci nám počasie neprialo zažili sme pekné dopoludnie medzi zvieratkami, povozili sa na veľkom koni, našli poklad. Deti si mohli vyskúšať kŕmenie zvierat. Bolo fajn.. !!!!

MDD

Do galérie MDD boli pridané fotografie.

1.6. sme s našimi detičkami oslávili MDD rôznymi športovými aktivitami. Hoci bolo horúco na miestnom Stoku bolo príjemne a hlavne veselo. Pochutili si na špekačkach a na záver ich čakal poklad... sladký...!!!!

Mám básničku na jazýčku

Do galérie Mám básničku na jazýčku boli pridané fotografie.

Dopravné ihrisko Galanta

Do galérie Dopravné ihrisko Galanta boli pridané fotografie.

Sférické kino

Do galérie Sférické kino boli pridané fotografie.

Karneval 2018

Do galérie Karneval 2018 boli pridané fotografie.

Žonglér

Do galérie Žonglér boli pridané fotografie.

Vianočný čas v MŠ

Do galérie Vianočný čas v MŠ boli pridané fotografie.

Lucie

Mikuláš

Divadielko Snehová kráľovná

Do galérie Divadielko Snehová kráľovná boli pridané fotografie.

Vianočné pečenie

Do galérie Vianočný čas boli pridané fotografie.

Základná škola s materskou školou
    900 83 Čataj č. 113
  • 0911 110 505 / ZŠ /